Z jakich powodów warto sięgnąć po książkę pt. “Porachunki. Grzechy mafii” Magdaleny Winnickiej?

Jeśli macie okazję przeczytać książkę "Kostandin. Grzechy mafii" Magdaleny Winnickiej. Czytelnicy lubią tę książkę, ponieważ łamie ona schemat stosowany w tego typu literaturze, dlatego bez wahania można sięgnąć po drugą książkę, która została już wydana. "Porachunki. Grzechy mafii" Magdaleny Winnickiej to może być kontynuacja tego, czego czytelnik był świadkiem w pierwszej części, ale z zupełnie innego punktu widzenia

Ostatnio wydana książka Magdaleny Winiarskiej nosi tytuł “Porachunki. Grzechy mafii“. Szaleństwo zakończyła niedawno autorka słynnej publikacji “Kostandin. Grzechy mafii”. Jest ona tak samo ciekawa.

Dlaczego warto czytać tego typu beletrystykę?

Powieść Magdaleny Winnickiej pt. “Porachunki. Grzechy mafii” to fantastyczny i emocjonujący sequel, który ma większy potencjał niż jego poprzednik. Tym razem pisarka zajmuje się tym, co nieprzewidywalne, napięciem, strasznymi niebezpieczeństwami i niemal wszystkimi aspektami. Dlatego czytelnik musi użyć silnej i przytłaczającej emocji, aby nie przerwać czytanie nawet na krótką chwilę. Prawdziwa jakość jazdy jest gwarantowana od samego początku, a autorka nie chce pozostawić po sobie bohaterek, które boleśnie poświęcają się dla swojego losu. Ma to wszystko ogromne znaczenie i jest ciekawe. W przeciwieństwie do pierwszego tomu, w tym sequelu jest niewiele scen erotycznych, a raczej autorka postawiła na akcję, co czyni jej powieść bardzo ciekawą i otwierającą oczy przygodą zafascynowaną od konkretnej strony otwierającej. Bez wątpienia fani silnych emocji i niebezpiecznych związków będą bardzo zadowoleni.

Jaki jest język i konstrukcja opowieści?

Magdalena Winnicka używa bardzo delikatnego i skłaniającego do refleksji języka. Dzięki temu strony przesuwają się niemal niezależnie od siebie w zasięgu ręki. Autorka sprytnie manipuluje wewnętrznymi myślami czytelnika, w pełni oceniając napięcie i często je potęgując. Co ciekawe, nakreślone przez nią sytuacje ukazują bohaterów w nieco innym świetle. Dzięki temu każda postać będzie miała lepsze wyobrażenie. Bez wątpienia nie da się uniknąć identyfikacji z bohaterami i w pełni im kibicować.

Jaka jest treść tej powieści?

Po nieszczęśliwym wypadku Felicja zapada w śpiączkę. Obudziła się prawie miesiąc kalendarzowy później z zaawansowanym zanikiem mięśni i amnezją. Aleksander, który jest z dziewczyną, udaje lekarza, aby zbliżyć się do wybranej przez siebie ukochanej. Władze znajdują Victora, Costandin i Alice. Felicja nie zawsze pamięta namiętne uczucia i przeżycia kobiety z Aleksandrem. Kiedy odkrywa szczególne mroczne zainteresowania swojego “doktora”, nie musi go znać. Poznaje Artura i na nowo odkrywa radość życia u boku przystojnego i zabawnego faceta, ale Aleksander nie rezygnuje z kobiety, którą kocha.