Dlaczego “Porachunki. Grzechy mafii” Magdaleny Winnickiej jest taka ciekawa?

Najnowsza książka Magdaleny Winnickiej “Kostandin. Grzechy mafii” została wykupiona przez wszystkich czytelników i jest głównym tematem zainteresowania kobiet. Nie zmieni się to w żadnej opinii o powieści Porachunki. Grzechy mafii ze strony www.taniaksiazka.pl. Jest ona bardzo dobra i dotyczy ciekawej tematyki.

Jak wypada ta powieść w porównaniu z pierwszym tomem?

Książka “Kostandin. Grzechy mafii” Magdaleny Winnickiej to prawdopodobnie drugi tom pt. “Porachunki. Grzechy mafii“. Będzie to miało znaczący wpływ na historię Aleksandra i Felicji. Może to być krok bezpośrednio związany z poprzednią częścią. Postacie drugoplanowe będą ważne w tej sekcji.

Kto jest głównym bohaterem w tej opowieści?

Po nieszczęśliwym wypadku Felicja trafiła do szpitala i zapadła w śpiączkę. Aleksander nie jest w stanie opuścić żony w tym momencie i powoli popada w obłęd. Jego cały świat powoli ulega zniszczeniu, a on sam traci nadzieję. W pewnym momencie Aleksander dowiedział się od towarzyszki Felicji, że jej rodzice zgodzili się zostawić jedyną córkę i odłączyć ją od respiratora na prośbę konkretnego lekarza. Dlatego w jej imieniu została skazana na śmierć. Kiedy jej mąż to zauważył, zaczął się bardzo ekscytować. Siłą otworzył drzwi wejściowe do szpitala, znalazł lekarza prowadzącego, groził, znalazł rodziców Felicji i zaczął dusić jej ojca na śmierć. Z każdego miejsca, z którego patrzy się na zachowanie mężczyzny, w jego ciemnych oczach można dostrzec rozpaczliwy chaos.

W tej części jakie będą losy bohatera?

Po tym brutalnym wydarzeniu Felicja szybko otworzyła oczy. Szczęście Aleksandra nie dało się wyrazić słowami. Rzeczywiście, jego ukochana królowa, jego jedyna żona, wybudziła się ze śpiączki i wymknęła się spod władzy opiekunów. To było bardzo dobre medium. Dopiero gdy Felicja stanęła twarzą w twarz z Aleksandrem on stracił swoje szczególne znaczenie. Od tej pory Aleksander i Felicja nie będą już mieszkać razem, są tylko dwiema odrębnymi i odległymi od siebie osobami. Czy uważasz, że mąż powinien starać się, aby jego żona była znów zdrowa?

Z czego składa się ta powieści?

Na pierwszy rzut oka, konstrukcja w tej części wydaje się być wyważona. W pierwszej części akcja toczy się przy pełnej prędkości pędzącego samochodu. Tutaj nawet małe zdarzenia mogą być opisane bardzo dokładnie i wyświetlane z prawie każdej strony.